بهترین ساعات انتشار پست در اینستاگرام

 شاید در صورتی که شما یک صفحه شخصی در اینستاگرام با مخاطبین شناخته شده ی خودتون داشته باشید و فعالیتتون توی اینستاگرام یه فعالیت تجاری یا آموزشی یا… با دایره ی مخاطبین چندهزارنفری نباشه، دیده شدن پستهایی که منتشر میکنید براتون اهمیت چندانی نداشته باشه اما این اهمیت زمانی مشخص میشه و به چشم میاد که شما میخواید پستهاتون به خوبی دیده بشن، و به همون میزان کامنت و لایک دریافت کنن و از مخاطبتون بازخورد بگیرید. قراره صفحه ی شما از نظر مخاطبین یک صفحه ی بروز و فعال دیده بشه و حتی منبعی برای درآمدزایی باشه!

 

در این صورت نیاز دارید به اینکه بدونید چه زمان یا زمانهایی بهترین زمان برای انتشار پست هستن تا اون نکاتی که ذکر شد تحقق پیدا کنن. یعنی پستتون تعداد لایک قابل توجه و یا حداکثر لایک رو دریافت کنه و توی سرچ اینستاگرام هم دیده بشه و بتونید از مخاطبین و دنبال کننده هاتون بیشترین و بهترین بازخورد رو بگیرید.

 

طبق تحقیق و بررسی های صورت گرفته درمورد بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام، در یک نگاه کلی به این نتیجه رسیدیم که بازه های زمانی ۶ تا ۹ صبح، ۵ عصر تا ۸ شب و ۱۰ شب تا ۱ بامداد بهترین زمانهایی هستن که میشه پست مدنظر رو منتشر کرد.

 

Add a comment

*Please complete all fields correctly

نوشته‌های مرتبط